Voorzitster

Mieke Goyens Ter Rivierenwal 1A
3960 Bree
089/46.44.25 mieke@gezinsbond-bree.be

Secretaris/Penningmeester

Anita Luyck Wolstraat 34
3960 Bree
089/47.21.67 anita@gezinsbond-bree.be

GOSA

Rina Aerts 0497/16.19.60 rina@gezinsbond-bree.be

Yoga

Jacqueline Michels Opitterpoort 50
3960 Bree
089/46.33.19  jacqueline@gezinsbond-bree.be

Kinderoppasdienst

Elke Luyckx Siemesstraat 21
3960 Bree
089/46.52.34 elke@gezinsbond-bree.be

Facebook beheer & PR

Tessa Hertogs Wolstraat 34
3960 Bree
089/47.21.67 tessa@gezinsbond-bree.be

Tweedehandsbeurs

Katleen Janssen katleen@gezinsbond-bree.be

Jonge gezinnen actie

Elke Luyckx Siemesstraat 21
3960 Bree
089/46.52.34 elke@gezinsbond-bree.be

Onthaal

Magda Theys Barrierstraat 82
3960 Bree
089/46.15.56 magda@gezinsbond-bree.be
Dorien Coninx Barrierstraat 82
3960 Bree
089/46.15.56 dorien@gezinsbond-bree.be

Kortingskaarten openbaar vervoer

Mieke Goyens Ter Rivierenwal 1A
3960 Bree
089/46.44.25 mieke@gezinsbond-bree.be

Verkooppunt GSM-kaarten, NMBS, de Lijn, filmtickets

Mieke Goyens Ter Rivierenwal 1A
3960 Bree
089/46.44.25 mieke@gezinsbond-bree.be

Bestuursleden

Bianca Berckmans Kaulillerweg 46D
3990 Peer
011/76.23.46 bianca@gezinsbond-bree.be
Luc De Bruyne Grauwe Torenwal 10 B 1
3960 Bree
089/25.58.50 luc@gezinsbond-bree.be
Henri Ercken Kookshofstraat 25
3960 Bree
089/46.48.15 henri@gezinsbond-bree.be
Jos Reumers Gruitroderkiezel 245
3960 Bree
089/46.33.41 jos@gezinsbond-bree.be
Mia Verpoorten Elsputterstraat 2A
3960 Bree
089/47.38.67  mia@gezinsbond-bree.be
Tina Di Giorgi Middenstraat 3
3630 Maasmechelen
Karen Brunenberg Tongerlostraat 46
3960 Bree